Сайт Ірини Терещенко,
методиста Славутицького міського методичного центру
Меню сайту

Сайт журналу

Форма входу


Наш журнал

дошкільне містечко


Музика

Мої посібники

енергозбереження

календарні свята

абетка


Хмаринка тегів

Пошук

Ми на карті

Друзі сайту

ДНЗ № 1 "Калинка"

ДНЗ "ЦРД"

ДНЗ № 4 "Марите"

ДНЗ № 5 "Джерельце"

ДНЗ № 6 "Крунк"

ДНЗ № 8 "Теремок"


Блог Асоціації

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.01.2025, 06:17

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Про виставку "Чорнобиль - територія змін"
11:36
Про виставку "Чорнобиль - територія змін"

26 квітня у Кіноконцертному комплексі - Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), презентувало власний стенд «Чорнобиль – територія змін» для дошкільників нашого міста.
Юлія Косько, завідувач сектором еколого-просвітницької роботи «Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника», привітала малюків. Розповіла про те, що в Україні створено Заповідник, який допомагає вивчати флору та фауну території зони відчуження.  Заповіднику сьогодні виповнилося 3 роки. Відтак, запропонувала дітям озвучити побажання його мешканцям, серед них були такі: «Щоб у ньому було багато тваринок», «Щоб вони не хворіли», «Щоб звірята були здорові, щоб звірят рахували, і у них було багато малюків», «Природа була гарна», «Щоб рослини були добрими» тощо.   

                                                                                                       
На початку зустрічі, дошкільники переглянули  коротеньку відео-історію про Чорнобильську аварію, що сталася 26 квітня. Пані Юлія розповіла про те, що у повітря під час аварії, викинулося багато частинок, які людина озброєним оком не бачить. Ці частинки мають назву – радіація. Ця шкідлива речовина для людини, всього живого. Отже, було прийнято рішення евакуювати жителів міста Прип’яті, сіл, що розміщені біля міста тощо.

Діти, під час розповіді,  побачили на слайдах зображення рослин та тварин,  що занесені до Червоної книги України: рябчика шахового, підсніжника, смілки, єнотовидної собаки, лелеки чорної, орла, журавля сірого, коней Пржевальського, лосів, кажанів тощо. Заповідник має велику кількість лісів, боліт тощо. Природа у ньому відновлюється.
Запитання до дітей були пізнавального характеру, як-от: «Чи не буде шкідливим для дерева те, що по ньому весь час стукає дятел?».  Відповіді були такі: «Ні», «Так», «Дятли збирають шкідливих жуків», «Вони лікують дерева» тощо. 


У осередку творчості, що являла собою мапу Заповідника, діти наклеювали стікери-побажання в день його народження та  зробили спільне фото.
Виставка буде працювати до 16 травня. Про це розповіла Тетяна Добриніна, інженер І категорії "Центру організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ»). Також вона показала макети Арки тощо. 
   

Переглядів: 279 | Додав: metodistterechenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт методиста Терещенко Ірини © 2025
Конструктор сайтів - uCoz