Сайт Ірини Терещенко,
методиста Славутицького міського методичного центру
Меню сайту

Сайт журналу

Форма входу


Наш журнал

дошкільне містечко


Музика

Мої посібники

енергозбереження

календарні свята

абетка


Хмаринка тегів

Пошук

Ми на карті

Друзі сайту

ДНЗ № 1 "Калинка"

ДНЗ "ЦРД"

ДНЗ № 4 "Марите"

ДНЗ № 5 "Джерельце"

ДНЗ № 6 "Крунк"

ДНЗ № 8 "Теремок"


Блог Асоціації

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Свята України
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.11.2018, 17:35

Головна » 2017 » Вересень » 6 » Про міський вернісаж дитячої творчості
13:21
Про міський вернісаж дитячої творчості

Запрошуємо вихованців дошкільних навчальних закладів взяти участь у міському вернісажі.

Положення про вернісаж дитячої творчості 
«Чарівний дивосвіт рослин нашого двору»

1.    Загальні положення
Організаторами вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору» (далі – вернісаж) є управління освіти і науки Славутицької міської ради та міський методичний центр.
2.    Мета та завдання вернісажу
2.1.    Метою вернісажу є інформаційно-методична та культурно-освітня підтримка впровадження заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан у рамках реалізації Плану дій Грантового Проекту Європейської Комісії в м.Славутичі «Пілотний проект з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м.Славутича до 2020 року – здійснення термомодернізації 2-х муніципальних об'єктів бюджетної сфери» (далі – Грантовий проект ЄС).
2.2.    Завдання вернісажу: 
-    формування системи знань та екологічної культури дітей дошкільного віку стосовно відповідального ставлення до природи як універсальної, унікальної цінності, привернення уваги до збереження природних ресурсів; 
-    виховання мотивів, потреб, звичок екологічно доцільної поведінки як показника духовного розвитку особистості, пропагування активної життєвої позиції сучасного європейця;
-    виявлення та підтримка активних, талановитих дітей, залучення їх до творчої діяльності;
-    стимулювання професійної активності педагогів. 
3.    Порядок і терміни проведення вернісажу
3.1.    Вернісаж проводиться протягом 2017/2018 навчального року в ІІ етапи:
-    І етап (відбірковий). Проводиться на локальному рівні в кожному дошкільному навчальному закладі міста до 01.12.2017 року.
-    ІІ етап (міський). Триває з 01.12.2017 до 28.02.2018 року. Останній день подання робіт – 28.02.2018 року.
3.2.    Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети вернісажу.  Його склад затверджується наказом керівника закладу. 
3.3.    Оргкомітет ІІ етапу:  Бардакова Н. О., завідувач міського методичного центру, Терещенко І.А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру,  Громовик Н. П., методист міського методичного центру. 
3.4.    Оргкомітет та його повноваження:
-    доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення вернісажу;
-    визначає пам’ятні подарунки та організовує висвітлення ходу вернісажу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру, його ресурсах-супутниках, веб-ресурсах Грантового проекту ЄС.
3.5.    Результати вернісажу узагальнюються в електронний та друкований каталоги, розміщуються на веб-ресурсах Грантового проекту ЄС, веб-сторінках із енергозбереження веб-сайтів установ та закладів міста, веб-сайті міського методичного центру, міській виставці в рамках Європейських днів сталої енергії. Дитячі роботи не рецензуються і не повертаються.
3.6.    Дитячі роботи та заявки на участь у вернісажі подаються до організаційного комітету ІІ етапу вернісажу до 28.02.2018 року.
3.7.    Роботи супроводжуються заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю: день, місяць, рік народження та вікову категорію: 5-6 р., 6-7 р., назва роботи, назва дошкільного навчального закладу, а також повністю П.І.Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину. 
4.    Учасники   вернісажу  
До участі у вернісажі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів. Вернісаж проводиться за двома віковими категоріями: перша – 5-6 років; друга – 6-7 років.
5.    Вимоги до робіт та їх оцінювання
5.1.    У 2017/2018 навчальному році до участі у вернісажі подаються роботи з малювання. 
5.2.    Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами і таке інше. Жанри живопису можуть бути будь-якими.
5.3.    Роботи приймаються лише у стандартному розмірі  20 х 30 см. (у форматі А4), на білому або кольоровому папері без рамки та паспарту.
5.4.    Роботи можуть бути придатними для демонстрації на вертикальній та горизонтальній  площині.     
5.5.    Дошкільні навчальні заклади до оргкомітету ІІ етапу подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Загалом подається не більше шести робіт. 
5.6.    До участі у вернісажі можуть надаватися індивідуальні та колективні роботи. Колективні роботи будуть нагороджені одним призом та відзначені одним дипломом.
5.7.    До кожної  роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman,  через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини повністю (5 років, 4 місяці 2 дні), назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Ця  інформація розміщується на роботі з правого боку, внизу.
5.8.    Якщо оргкомітетами дошкільних навчальних закладів будуть порушені вимоги до робіт, то оргкомітет ІІ етапу автоматично їх не прийматиме до участі у фінальному вернісажі. 
6.    Нагородження учасників 
6.1.    На підставі рішення оргкомітету вернісажу учасники нагороджуються дипломами  та пам’ятними подарунками. 
6.2.    Педагоги, які підготували учасників ІІ етапу, нагороджуються подяками.
6.3.    Для нагородження учасників вернісажу можуть залучатися кошти благодійних фондів, спонсорів, окремих фізичних осіб тощо, що не суперечить чинному законодавству.

Переглядів: 129 | Додав: методист | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайт методиста Терещенко Ірини © 2018
Конструктор сайтів - uCoz